Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Znalezione obrazy dla zapytania witaj szkoło

2 września o godz.9 powitaliśmy nowy rok szkolny. Pani Dyrektor Dorota Sagan serdecznie powitała po wakacjach wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli oraz przedstawiła wychowawców. Życzyła wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2019
        To był bardzo miły dzień dla nauczycieli i pracowników niepedagogicznych naszej szkoły. Na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta Akademia przygotowana przez grupę przedszkolną i klasy I-III. Program artystyczny był bardzo wzruszający. Pani Dyrektor nagrodziła wyróżniających się nauczycieli i pracowników nagrodami.

Mile zaskoczyli nas Rodzice i uczniowie z Samorządu Uczniowskiego, którzy w pokoju nauczycielskim zorganizowali dla Nas słodką niespodziankę – smaczny tort.

Wspólny wyjazd nad morze

Nauczyciele, pracownicy szkoły oraz emeryci wspólnie spędzili miły czas w Międzywodziu.  Jesienna aura sprzyjała spacerom, chętni spędzali czas w hotelowym basenie i strefie spa. Było cudownie!

Turniej unihokeja dziewcząt

8 października dziewczęta SP 24 spotkały się z rywalkami rozgrywek turnieju unihokeja dziewcząt w grupie eliminacyjnej. Po fantastycznych meczach, dziewczęta wywalczyły awans z pierwszego miejsca do grupy finałowej.

Pasowanie na ucznia klasy I

FESTYLIADA  19.10.2019

Fantastyczna impreza, zorganizowana przez Radę Osiedla Źydowce-Klucz, w której mieliśmy zaszczyt dzisiaj uczestniczyć. Nasi rodzice, uczniowie i przyjaciele szkoły spisali się na medal. Było nam niezmiernie miło, dziękujemy i niech żałują wszyscy, którzy nie dotarli. Zabawa była przednia, mogą to potwierdzić zarówno młodsi jak i nieco starsi uczestnicy Festyliady

DZIEŃ WITAMINKI
Odbył się w klasie II dnia 22 października. Uczniowie pracowicie kroili owoce do pysznych sałatek owocowych. Sałatki były bardzo zdrowe i smaczne, a uczniowie niezwykle dumni z własnej pracy.

Finały Turnieju Unihokeja dziewcząt

25 października 2019 r. w sali gimnastyczne SP 16 w Szczecinie rozegrane zostały finały turnieju Unihokeja dziewcząt. Po pierwszym, wysoko wygranym meczu, dziewczęta awansowały do gry o pierwsze miejsce. Mecz finałowy zakończył się remisem. Dogrywka też remis. O pierwszym miejscu zadecydowały rzuty karne, w których lepsze okazały się rywalki z SP 18.

Nasze dziewczęta II miejscem w Szczecinie awansowały do 1/4 rozgrywek wojewódzkich.

Finały Turnieju Unihokeja chłopców

28 października 2019 r. w sali gimnastyczne SP 51 w Szczecinie rozegrane zostały finały turnieju Unihokeja chłopców. W zaciętej walce chłopcy wywalczyli  4 miejsce wśród najlepszych drużyn unihokeja w Szczecinie.

KONCERT "MORSKIE OPOWIEŚCI"
Dnia 17 stycznia 2020r odbył się koncert szant z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wszyscy uczniowie, począwszy od grupy przedszkolnej aż do klasy VIII, wystąpili przed wdzięczną publicznością składającą się z zaproszonych na tę uroczystość gości, którzy przybyli bardzo tłumnie. Uczniowie w pięknych strojach prezentowali swoje talenty wokalne i taneczne. Wielką atrakcją wieczoru był pokaz taneczny podopiecznych Akademii Tańca Grycmacher. Bardzo dziękujemy gościom za obecność, uczniom za występ a rodzicom, którzy przygotowali słodki poczęstunek za pomoc w organizacji imprezy.

Wycieczka do Stralslundu

Na początku grudnia nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w niezwykłej wycieczce do niemieckiego Stralslundu. Zwiedzili Oceanarium pełne pięknych morskich okazów. Zachwytom nie było końca. Potem wybrali się na kolorowy świąteczny jarmark pełen bożonarodzeniowych ozdób i lokalnego rękodzieła, spróbowali smacznych potraw i kupili wyjątkowe pamiątki.